MS+OL kraj – 3. kolo

01.10.2017 07:16

MS-kraj: V tomto kole nebyla dohrána dvě utkání, jedno bylo odloženo a o druhém se bude jednat. Ve zbývajících zápasech vyhrála venku Opava C v Hranicích. Hosté ubránili vedení 3:0 ze začátku. V dalších třech zápasech měly navrch domácí celky. Rozdílem 25 kolků vyhrála Minerva B nad Sedlnicemi B. Po jasném začátku pro domácí muselo rozhodnout až poslední utkání nejlepších T.Král-R.Janyšková (473:458). Nováček soutěže z Oder získal třetí výhru za sebou, když přehrál bohumínské hlavně vydařenými třemi výhrami v závěru. První body získalo družstvo VOKD C, které vyhrálo nad týmem KHB a tak se odpoutalo ze dna tabulky. Odry B jsou stále ve vedení, sledované béčkem Minervy. Oba týmy jsou bez ztráty bodu. VOKD A a Dobroslavice jsou rovněž bez ztráty, ale mají o zápas méně.

OL-kraj:  Jediným družstvem s plným počtem bodů jsou po 3.kole doma suverénní Přemky B a zatím jediný bez bodu je Moravský Beroun, který doma nestačil na Lipník (R.Štětka-451). R.Petřík (470) zavelel k těsné výhře Přerova s Rýmařovem. Vyrovnaný byl zápas v Zábřehu, kde Břidličná v nekompletní sestavě neměla daleko k bodům. H.Benešov C vedl doma po dvou třetinách 3:1, +61, v poslední třetině Šumperk stav otočil (J.Ludrovský-479). Nečekaně hladce 7:1 skončilo utkání v Jeseníku. Po výhře olomouckého L.Jaška(450) zbývající zápasy vybojovali domácí hráči a hráčky. V soutěži jednotlivců je to zatím vyrovnané, momentálně je na čele B.Bartková z H.Benešova.

Soutěže budou po přestávce pokračovat čtvrtým kolem dne 14.10.2017.