MS+OL kraj – 9. kolo

19.11.2017 17:00

MS-kraj: První místo si Hlubina zajistila výhrou v Porubě. C-družstvo, které bojovalo za svoje áčko, mělo ale špatný vstup do zápasu. V první třetině ztráta skoro 200 kolků a s tou pomocí již byl konec. Celkový výsledek byl nakonec přijatelný. Také Dobroslavicím utekl začátek doma proti Minervě. Třemi výhrami domácí pomalu likvidovali ztrátu a před posledním zápasem šli do vedení 3:2 s náskokem 18 kolků. Poslední zápas ale rozhodl pro hosty T.Král. Hraničtí v Odrách nevyužili v úvodu šance bodovat a jedinou výhru zaznamenala A.Ledvinová až na závěr. V Bohumíně měli hosté z Bílovce v první třetině zásluhou T.Binara (446) náskok 40-ti kolků. Ve zbývajících střetnutích už ale vyhrávali domácí, i když rozdíly nebyly velké. Nedělní utkání bylo vyrovnané a dramatické až do konce, s velmi dobrými výkony na obou stranách.  O výhře KHB nad VOKD se rozhodovalo až v poslední dorážce. Rozdíl 29 kolků.

OL-kraj:   Jedno utkání bylo odloženo. Rýmařov pokračuje ve svých vynikajících výkonech. Tentokrát jasně zdolal  druhý tým v pořadí, Břidličnou. Hosté v Rýmařově nezahráli špatně, měli dokonce nejlepší výsledek - 481 Z.Fiury ml.. Na domácí to ale nestačilo, ti teď budou možnost ještě navýšit svůj náskok. V příštím kole hostí Olomouc C. Moravský Beroun získal třetí bod v soutěži. Se Zábřehem měli od začátku náskok na kolky a hosté mohli jen získat remízu. Horní Benešov D měl v zápase dva lepší výkony, ale olomoučtí uhájili nakonec  těsnou výhru o 8 kolků! Než se hosté ze Šumperka po polovině zápasu probudili, bylo již utkání v Lipníku prohrané. Druhá polovina utkání již probíhala v klidu a vyrovnaně. Domácí v Přemyslovicích byli v závěru notně překvapeni dvěma výkony P.Kozáka a Zd.Černého, které otočily stav utkání. Do vedení soutěže jednotlivců se dostal Zd.Fiury a stále bez prohry zůstává L.Horňák za Zábřehu.

Do konce podzimní části zbývají dvě kola.