Vítejte na oficiálních stránkách Moravskoslezského a Olomouckého kuželkářského svazu

Adresa MS+OL kuželkářského svazu pro zasílání zápisů o utkání:             smkuzelky@email.cz

Na stránkách se dozvíte o kuželkářském dění na severní Moravě.

Najdete tady výsledky jak ze Severomoravské divize a obou krajských přeborů, z přeborů družstev OKS Bruntál, Ostrava, Nový Jičín, Olomouc a Šumperk, tak i z Regionální soutěže mládeže, výsledky přeborů jednotlivců, aktuality, diskusi a jiné.

Pravidelně budeme zveřejňovat zápisy ze schůzí VV Ms a Ol KKS.

        Ligové soutěže:

         (klikni na logo ČKA)            

Diskuze - Kuželky, jak jinak !

SMkraj

mart | 18.07.2023

co Vás to zase napadlo,viz.tabulka kuzelky.com

Re: SMkraj

Miloslav Petrů | 07.12.2023

Dobrý den, od minulého kola se mě nedaří otevřít rubriku zpravodaj divize. Je chyba na mé straně?
Zdraví
M.Petrů

Re: Re: SMkraj

Gustav Vojtek | 27.12.2023

Dobrý den,
nevím, kde se stala chyba. Už je to opraveno.
Děkuji za upozornění.

GV

Skupiny

Alš F. | 03.07.2023

Tady se něco hrubě nepovedlo. Přestože je z MS kraje 12. družstev a z OL 6. tak je složení skupin poskladáno přesně naopak a to výrazně nevýhodně pro MS.
když tak by to mělo být MS 10 A OL 8. nebo Alespoň 9:9

Re: Skupiny

Gustav Vojtek | 04.07.2023

Ahoj Aleši, samozřejmě jsem tuto otázku čekal. Všechna družstva dostala na výběr, do kterého kraje se přihlásí. Varianta 9 : 9 se mi zdá nejspravedlivější. Tímto bych chtěl vyzvat družstva, kterých se to týká k otevřené diskuzi. Věřím, že společně dosáhneme takového složení skupin, které by alespoň většině družstev vyhovovalo. Nikdy se nezavděčíš všem.

Re: Re: Skupiny

Jirka Krát. | 05.07.2023

Také bych se přímou al za 9:9 "HB C" by mohlo do SM kraje.

Re: Re: Re: Skupiny

Pepa J. | 06.07.2023

Mě osobně by nevadilo, že ve skupině MS kraje je jen 8 družstev a ve skupině OL kraje 10, ale přidal bych jakousi baráž o postup mezi prvními 4 družstvy a o sestup mezi posledními 4 družstvy. Tak by počet vzájemných zápasů vzrostl ze 14 na 20.

Re: Re: Re: Re: Skupiny

mart | 19.07.2023

Vždyť z této soutěže se nepadá.

Předpokládané složení skupin

mart | 02.06.2023

Proč není předpokládané složení skupin dle krajů.
Skupina MS má menší počet utkání, přestože je více družstev z MS.

Re: Předpokládané složení skupin

Gustav Vojtek | 03.06.2023

Ahoj Jaromíre, bohužel v OL kraji ukončilo činnost několik družstev těsně před začátkem sezony, tak jsme je doplnili po domluvě o družstva z MS kraje. Možná ještě dojde k nějakým přesunům, ale vše se rozhodne po obdržení všech přihlášek do krajských soutěží.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>