Aktuality

Kvalifikace o 3. ligu

24.04.2023 17:08

Zápis z prvního utkání kvalifikace o 3. ligu. Odveta bude v sobotu 29.4.2023 v 10:00 v Horním Benešově.

Zápis

Severomoravská regionální soutěž mládeže - finále

03.04.2023 16:46
V neděli 2. dubna proběhl na kuželně v Rýmařově finálový turnaj letošního ročníku Severomoravské regionální soutěže mládeže, do kterého postoupila dvě nejlepší družstva základní části z obou skupin.
Vítězem se stalo družstvo KK Šumperk A. Na druhém místě se umístilo družstvo TJ Sokol Přemyslovice A, na třetím TJ Odry a na čtvrtém místě KK Zábřeh A.
Nejlepší výkon předvedla Lucie Vojteková z vítěžného družstva - 453 poražených kuželek.
Do letošního ročníku se zapojilo celkem 14 družstev, což je zatím nejvíc v historii této naší krajské soutěže.
Děkuji všem oddílům, účastníkům, vedoucím družstev, trenérům a rozhodčím za spolupráci při organizaci soutěže. Všem mladým hráčům přeji hodně dalších úspěchů v kuželkách.
Milan Smékal

Smutná zpráva z Litovle

27.03.2023 17:59

Smuteční oznámení

Severomoravská regionální soutěž mládeže 2022/23 - 6.kolo

27.03.2023 16:34
V neděli 26. března proběhlo 6. kolo Severomoravské soutěže mládeže, kterým končí základní část této soutěže.
Turnaj skupiny A proběhl na kuželně v Horním Benešově. Zvítězilo zde dužstvo KK Zábřeh A, nejlepší výkon předvedl opět Erik Košťál z vítězného družstva, který porazil 465 kuželek.
Turnaj skupiny B se odehrál na kuželně v Přemyslovicích, kde zvítězilo družstvo HKK Olomouc. Nejvyššího výkonu - 430 poražených kuželek, zde dosáhla Helena Hejtmanová (HKK Olomouc).

V tomto posledním kole se rozhodlo o postupujících družstvech do finálového turnaje. Ze skupiny A postupuje z prvního místa družstvo KK Zábřeh A, z druhého místa KK Šumperk A. Ze skupiny B postupuje družstvo TJ Odry, které se umístilo na prvním místě a z druhého místa družstvo TJ Sokol Přemyslovice A.

Finálový turnaj proběhne na kuželně v Rýmařově v neděli 2. dubna od 10 hodin.

M. Smékal

Turnaj mládeže Hlubina

17.03.2023 18:42

Ahoj,

další pozvánka přišla z Hlubiny, kde pořádají 1.ročník turnaje Radima Marka. TJ Unie Hlubina také příkladně pracuje s mládeží.

GV

Pozvánka

Turnaj mládeže Opava

17.03.2023 18:28

Ahoj,

po delší době mám tu čest publikovat turnaj mládeže v Opavě. Tímto bych chtěl poděkovat oddílu TJ Opava a zvlášť Jardovi Hendrychovi ml., že se zapojil do práce s mládeží, přeji pevné nervy a mnoho kuželkářských úspěchů.

GV

Pozvánka

Severomoravská regionální soutěž mládeže 2022/23 - 5.kolo

08.03.2023 17:08
V neděli 5. března proběhlo 5. kolo Severomoravské soutěže mládeže.
Turnaj skupiny A hostilo družstvo TJ VOKD Poruba. Zvítězilo zde dužstvo KK Zábřeh A, nejlepší výkon předvedl Erik Košťál z vítězného družstva, který porazil 466 kuželek.
Turnaj skupiny B se odehrál na kuželně v Prostějově, kde zvítězilo družstvo TJ Sokol Přemyslovice A. Nejvyššího výkonu - 443 poražených kuželek, zde dosáhl Vojtěch Kolla (HKK Olomouc).

Tabulku skupiny A vede průběžně družstvo KK Zábřeh A, na druhém místě je TJ VOKD Poruba a třetí je Šumperk A.
V čele tabulky skupiny B je družstvo TJ Odry, následují družstva TJ Sokol Přemyslovice A a TJ Prostějov.

Šesté a zároveň poslední kolo základní části nás čeká 26. března na kuželnách v Horním Benešově a Přemyslovicích.
M. Smékal

Smutná zpráva z Horního Benešova

07.03.2023 13:17

Po dlouhé nemoci nás opustil bývalý dlouholetý hráč našeho oddílu, skvělý kamarád a muzikant Jan Kriwenky. Vyjadřujeme úpřímnou soustrast rodině a budeme na Honzu rádi vzpomínat!

06.02.2023 16:02
V neděli 5. února proběhlo čtvrté kolo Severomoravské regionální soutěže mládeže.
Turnaj skupiny A se odehrál na kuželně v Zábřehu. Zvítězilo zde družstvo Zábřeh B, nejlepší výkon předvedl Luděk Nekuda z vítězného družstva - 453 poražených kuželek. Tabulku průběžně vede družstvo KK Zábřeh A, na druhém místě je družstvo VOKD Poruba a na třetím KK Zábřeh B.
Turnaj skupiny B proběhl na kuželně v Přerově, zúčastnila se ho pouze čtyři družstva. Zvítězilo zde družstvo Sokola Přemyslovice A. Nejlepší výkon předvedl Pavel Močár z vítězného družstva - 478 poražených kuželek. Po třetím kole vede tabulku družstvo TJ Odry, následované družstvy Prostějova a Přemyslovic A.
Příští kolo proběhne 5. března na kuželnách v Porubě a Přemyslovicích.